Opinie o produkcie

Laminine

Posłuchaj, co mówią ludzie.


Przeczytaj, co mówią ludzie.

Energia i siła fizyczna
„Aby odnieść sukces, trzeba wytrwałości, trzeba w siebie wierzyć i kochać firmę oraz produkt, który sprzedajesz. Przeszłam 7 miesięczną terapię, żeby poprawić stan zdrowia i jestem przekonana, że Laminine pomogła mi wyzdrowieć, ponieważ mogłam się dobrze wysypiać i zachować odpowiednie napięcie mięśni i siłę. Chętnie zaangażuję się nawet bardziej we współpracę z LifePharm w nadchodzących miesiącach, a także i potem”.
Laurene B., Australia
Dodatkowa siła psychiczna i emocjonalna
„Odkąd zacząłem zażywać Laminine, nie czuję już niepokoju, z którym zawsze musiałem się zmagać. Będąc przekonanym w 100 procentach do tego produktu, zacząłem dzielić się nim z bliskimi. Pozytywne opinie wprost nie przestawały napływać. Produkt Laminine okazał się być czymś, co nazywamy „cudem życia w kapsułce”.
Dennis A., Filipiny
Poprawa snu i stanu skóry
„Po tym jak zażywaliśmy Laminine przez zaledwie dwa tygodnie, mój mąż i ja odczuliśmy znaczącą poprawę zdrowia. Przyjaciele i rodzina także odczuli korzyści związane z poprawą stanu skóry, snu, trawienia, a także z mniejszym ogólnym zmęczeniem. Planujemy rozszerzyć działalność LifePharm na tak wiele osób, jak to możliwe, aby i one mogły poznać dobroczynne efekty naturalnego podejścia do zdrowia”.
Dessy H., Indonezja
Dodatkowa siła psychiczna i emocjonalna
„Produkt Laminine zmienił moje życie zarówno pod względem fizycznym, jak i finansowym. Ponieważ stan mojego zdrowia się poprawił, mamy także nadzieję pokazywać ludziom, że z LifePharm można zarabiać na życie. Zamierzamy uczynić z Laminine bardzo znaną markę, bo produkt ten jest prawdziwym „cudem życia w kapsułce", nie tylko na Filipinach, ale też na świecie. Grzechem byłoby nie dzielić się cudownymi właściwościami Laminine”.
Emily S., Filipiny
Dodatkowa siła psychiczna i emocjonalna
„Ogólnie jestem zdrowa i nie szukałam możliwości wprowadzenia istotnych zmian do swojego samopoczucia. Jednak kiedy zaczęłam zażywać Laminine, zauważyłam konkretne korzyści. Przede wszystkim ani razu nie złapałam przeziębienia. Dla mnie oznacza to, że wzmocnił się mój system odpornościowy. Już nie łapię infekcji i ogólnie lepiej się czuję”.
Svetlana G., USA
Energia i siła fizyczna
„Zanim siostra zapoznała mnie z Laminine, toczyłam niekończącą się walkę z własnymi frustracjami dotyczącymi fizycznego samopoczucia. Ze względu na dolegliwości fizyczne często musiałam odwoływać umówione wizyty lub spotkania. Teraz czuję, że nie muszę się już z nimi zmagać. Produkt Laminine dał mi nowe życie i jestem dumna, że mogę się nim dzielić z ludźmi w potrzebie”.
Marieliza I., Filipiny
Poprawa snu i stanu skóry
„Produkt Laminine poprawił stan mojego zdrowia i skóry. W miarę jak poprawiało się moje zdrowie, zwiększał się też mój dochód! Zaprezentuję Laminine wielu osobom, żeby i one mogły doświadczyć znanych mi korzyści. Będę się także starać podnosić swoje kwalifikacje, żeby uplasować się wyżej w rankingu”.
Linda, Indonezja
Zmniejszenie stresu i napięcia
„Laminine i OMEGA+++ to bardzo dobre produkty. Chociaż moja rodzina i ja nie mieliśmy problemów zdrowotnych, czujemy, że produkty te nas wzmocniły. Wielu przyjaciół naprawdę ich potrzebowało, a kiedy się nimi podzieliłam, z zadowoleniem patrzyłam, jak stan ich zdrowia poprawia się w ciągu zaledwie dwóch czy trzech miesięcy. Moim celem jest informowanie tak wielu ludzi, jak to możliwe o niezwykłych korzyściach zdrowotnych wiążących się z przyjmowaniem tych produktów”.
Tatiana G., USA
Poprawa snu i stanu skóry oraz dodatkowa siła psychiczna i emocjonalna
„Odkąd dołączyłam do LifePharm, opowiadam o Laminine każdemu, kogo spotkam. W grudniu, zaczęłam zażywać OMEGA+++. Zgubiłam ponad dwa kilogramy, a moje paznokcie stały się niezwykle mocne. Poprawiła mi się też koncentracja i pamięć — mogę zapamiętywać zaskakującą ilość rzeczy, wcześniej zapominałam. Sypiam jak dziecko i ogólnie odczuwam bardzo dużą poprawę jakości życia”.
Galina L., USA
Energia i siła fizyczna
„Dołączenie do LifePharm sprawiło, że poczułam się zupełnie nową osobą. Kiedy opowiadam ludziom, o ile lepiej czuję się dzięki Laminine i OMEGA+++, też chcą spróbować. Kiedy spróbują, sami na własnej skórze odczuwają pozytywne działanie tych produktów. U mnie minęły trudności ze snem i brakiem pewności siebie, stałam się bardziej energiczna i produktywna”.
Nina A., USA
Zmniejszenie stresu i napięcia
„Byłem sportowcem i żołnierzem, ale w ostatnich latach ból w nogach nie pozwalał mi w nocy spać. W niecały miesiąc po tym, jak zacząłem zażywać Laminine, odczułem ulgę i znacząco poprawiła się jakość mojego snu”.
Rashid T., USA
Energia i siła fizyczna oraz zmniejszenie stresu i napięcia
„Laminine jest produktem, który daje każdemu nadzieję i możliwość osiągania swoich celów. Jeśli chodzi o mnie, produkt Laminine wzmocnił moją siłę i wytrzymałość, a także pozwolił lepiej radzić sobie ze stresem”.
Olga S., USA
Dodatkowa siła psychiczna i emocjonalna
„Laminine to najbardziej niesamowity produkt, z jakim kiedykolwiek pracowałem w ciągu 27 lat. Żaden inny produkt odżywczy nie daje tak wiele tak wielu ludziom, za tak mało pieniędzy i w tak szybkim tempie. Rzecz w tym, żeby rozmawiać z tyloma ludźmi, z iloma się da, opowiadać im swoją historię i historie innych, którzy odczuli zmiany”.
Roger D., USA
Energia i siła fizyczna
„Produkt Laminine przywrócił zdrowie mojej żonie po ponad dwóch latach walki z różnymi dolegliwościami. Dzielimy się jej historią, produktami, a następnie prezentujemy możliwości rozwoju biznesu. Zapraszamy ludzi na seminaria o zdrowiu i stworzyliśmy AHA, Niesamowitą Akcję Prozdrowotną (Amazing Health of Action)”.
Rendy I., Indonezja
Dodatkowa siła psychiczna i emocjonalna
„Znakomite rezultaty, jakie osiągnąłem dzięki Laminine zainspirowały mnie do wykorzystania możliwości biznesowych. Udostępnianie produktu innym rozpoczynam od jego prezentacji i pokazania planu wynagrodzeń. Jestem szczęśliwy, że pomagam ludziom zarówno w kwestiach ich zdrowia, jak i finansów”.
Edison T., Filipiny
Zmniejszenie stresu i napięcia
„Zazwyczaj zażywam 2 kapsułki Laminine rano, a potem 2 po południu. Odczuwam zmiany w funkcjonowaniu mojego mózgu, ponieważ zmieniło się nie tylko moje samopoczucie, ale też mój sposób myślenia”.
Rick G., USA
Dodatkowa siła psychiczna i emocjonalna
„Nasze jedzenie jest tak kiepskiej jakości, że nie dostarcza nam wszystkich składników odżywczych, jakich potrzebujemy. Ale Laminine zapewnia Ci 22 aminokwasy i wspaniały system ich wprowadzania do organizmu dzięki czynnikowi wzrostu fibroblastów. Jest jak dyrygent, który mówi aminokwasom, do którego miejsca w ciele mają się przedostać. Kluczem do tego biznesu jest dzielenie się i obdarzanie Laminine tak wielką liczbą ludzi, jak to tylko możliwe”.
Adrian M., USA
Dodatkowa siła psychiczna i emocjonalna
„Zażywałam Laminine regularnie przez około 3 miesiące i zauważyłam znaczącą poprawę mojego stanu emocjonalnego i psychicznego. Co miesiąc zwykłam mieć wahania nastrojów, ale to teraz w znacznej mierze już przeszłość, a ja czuję, że moje życie wraca do normalności. Dwie kapsułki Laminine dziennie i czuję się wspaniale!”
Jennie H., USA
Zmniejszenie stresu i napięcia
„Zacząłem zażywać Laminine w 2011 roku z powodu poważnego dyskomfortu, jaki czułem w lewym kolanie. W ciągu paru tygodni przestałem mieć jakiekolwiek problemy z kolanem. Byłem u okulisty i okazało się, że wzrok też mi się poprawił! Lekarka nie mogła się nadziwić. Teraz gram w golfa kilka razy w tygodniu, a kolano nie sprawia mi żadnych problemów. Moje coroczne badanie kontrolne wypadło idealnie. Teraz zażywam trzy kapsułki Laminine dziennie i właśnie obchodziłem swoje 74. urodziny w kwietniu 2014. Dobrze mi się żyje, a mój eWallet płaci za wszystko!"
Steve P., USA
Energia i siła fizyczna
„Kiedyś sąsiad zapytał mnie, czy znam może coś, co pomogłoby mu na jego problemy z oddychaniem i brak energii. Poleciłem mu Laminine. Po dwóch tygodniach odzyskał energię i zaczął wstawać z kanapy, na której spędzał 90 procent czasu. Teraz gra w golfa na 18 dołkach trzy razy w tygodniu i przez całe dnie potrafi pracować w gospodarstwie swoim i córki. Powiedział mi, że już od bardzo dawna nie czuł się tak dobrze. Zauważyłem, że jego cera też się poprawiła. Ten mężczyzna ma dopiero 76 lat”.
Mark S., USA
Poprawa snu i stanu skóry
„Przez całe lata miałam problemy ze snem. Odkąd zażywam Laminine, śpię lepiej niż przez wiele ostatnich lat. Zauważyłam także, że lepiej widzę i mam więcej energii. Jako homeopata dzielę się produktem Laminine z innymi”.
Vicky M., USA
Zmniejszenie stresu i napięcia
„Laminine zażywam od lat. Zauważyłam, że gdy jej nie biorę, czuję dyskomfort w lewym kolanie i nie mogę iść na swój codzienny spacer. Naprawdę zauważam różnicę i to, jak Laminine pomaga mi się czuć lepiej bez konieczności zażywania żadnych leków”.
Gloria M., USA
Dodatkowa siła psychiczna i emocjonalna
„W 2005 roku pogorszył mi się wzrok i byłem częściowo niewidomy, nie mogłem mówić i byłem w bardzo kiepskiej formie psychicznej. Przed tym incydentem robiłem dużo ponad 1000 kilometrów tygodniowo i uwielbiałem to. Ale od pojawienia się tych zmian już nie mogłem prowadzić samochodu. Czasami popadałem niemal w depresję z powodu mojej niezdolności przemieszczania się. Jednak odkąd w listopadzie 2013 roku zacząłem zażywać Laminine, moje stany depresyjne zniknęły, znacząco poprawił mi się nastrój, a do tego jeszcze możliwość zarabiania pieniędzy okazała się bardzo pomocna. Mam lepszy wzrok i mieszkam sam, sam robię sobie zakupy, gotuję i sprzątam. Na każdy nowy dzień czekam z nadzieją i obiecuję sobie, że będzie on jeszcze lepszy od poprzedniego. Pracownicy LifePharm są bardzo pomocni, dzięki czemu i mnie łatwiej jest pomagać innym, którzy naprawdę potrzebują tego wspaniałego produktu. "
Jack B., USA
Poprawa snu i stanu skóry
„Zażywam Laminine już od kilku lat i zauważyłem niesamowite rezultaty. Produkt ten złagodził różne podrażnienia skóry, jakie miałem i pomógł poprawić wzrok”.
Joe H., USA
Energia i siła fizyczna
„Po około tygodniu zażywania Laminine zauważyłam, że mam więcej energii, gdy wstaję rano z łóżka i potem przez cały dzień też. Kiedyś byłam zmęczona przez cały dzień, ale teraz łatwiej jest mi się skupić i myśleć logicznie”.
Ellen H., USA
Zmniejszenie stresu i napięcia
„Zażywam Laminine przez nieco ponad dwa lata, a główna zmiana, jaką odnotowałam, to pozbycie się niepokoju. Czułam się źle w zamkniętych pomieszczeniach, a teraz dzięki Laminine już nie mam takiego problemu”.
Mary M., USA
Energia i siła fizyczna
„Mój teść miał 66 lat, gdy po raz pierwszy dałam mu Laminine. Po zaledwie trzech i pół miesiącach zażywania czterech kapsułek Laminine dziennie efekty były fantastyczne. Obniżyło mu się ciśnienie krwi, poziom cholesterolu i stracił na wadze. Miał więcej energii i był szczęśliwszy. Oboje z mężem zauważyliśmy, że wygląda o wiele lepiej i jest pełen życia. Mój teść jest nam niesamowicie wdzięczny. Dziękujemy Ci, LifePharm”.
Elizabeth D., Australia
Poprawa snu i stanu skóry
„Miałam poważne problemy ze skórą. Na skutek zażywania leków na astmę miałam okropnie wrażliwą skórę na twarzy i szyi. Gdy zaczynałam nowe opakowanie jakiegoś kosmetyku nawilżającego, musiałam zmieniać go po wykorzystaniu zaledwie jednej trzeciej, bo zaczynał wywoływać reakcję alergiczną. Na skórze wokół oczu i ust pojawiała się od czasu do czasu swędząca wysypka. Po tym, jak zaczęłam stosować Laminine przez krótki czas, ktoś, kto wcześniej nie znał moich długoletnich zmagań, powiedział mi, że promienieję i to zwróciło moją uwagę”.
Wanda M., Australia
Zmniejszenie stresu i napięcia
„Moja znajoma, Christine, została potrącona przez samochód, który uszkodził jej kolano i w rezultacie musiała mieć wstawioną protezę. Operacja nie była całkowicie udana i Christine mogła zginać kolana ani chodzić bez kul. Brała leki, ale te pomagały jedynie tymczasowo, więc nie mogła się też normalnie wysypiać. Zanim odczuła różnicę, zażywała Laminine przez około dwa miesiące. Dyskomfort w kolanie powoli ustępował, a ona zaczęła próbować chodzić bez kul. Stopniowo słabe mięśnie zaczęły się wzmacniać, a opuchlizna zeszła. Teraz Christine porusza się swobodnie bez kul i już nie bierze leków. Christine zażywa Laminine od roku, a po wizycie u optometrysty dowiedziała się, że jej wzrok również się znacząco poprawił. Od urodzenia nie widziała na lewe oko, ale teraz nagle zaczęła dostrzegać kształt dużej litery „E", po raz pierwszy w życiu!”
Clare H., USA
Dodatkowa siła psychiczna i emocjonalna
„Odkąd zażywam Laminine, lepiej sypiam i przez to lepiej mi się teraz myśli. Miałam wiele problemów z mózgiem i sercem i musiałam być poddawana licznym zabiegom, ale dzięki Laminine szybko dochodziłam po nich do siebie. Produkt Laminine zmienił moje życie”.
Shanna M., USA
Energia i siła fizyczna
„Zacząłem brać Laminine w październiku 2012 roku po tym, jak produkt ten polecił mi lekarz. Cierpię na stwardnienie rozsiane (SM) i w efekcie musiałem się zmagać z rzutami porażeń i ślepotą. Po kilku dniach zażywania Laminine poczułem większą siłę/ruchomość w rękach i nogach, lepiej śpię, ostrzej widzę, lepiej mi się myśli i ogólnie mam bardziej optymistyczne nastawienie i więcej energii. Laminine to ważna część mojej codziennej diety i ani myślę przestać ją zażywać. Czuję jak wpływa na mój ogólny stan zdrowia i samopoczucie pomimo to, że mam niesamowicie stresujące życie i wymagającą pracę”.
Shawn C., USA
Zmniejszenie stresu i napięcia
„Kiedy zaczęłam zażywać Laminine, natychmiast zauważyłam, że śpię głębiej, co wpłynęło na moje ogólne samopoczucie. Prawie przez cały czas odczuwałam lęki i nie byłam w stanie się skoncentrować, przez co trudno mi było radzić sobie w sytuacjach stresowych. Zauważyłam też, że mam gładszą skórę. Jestem 57-letnią kobietą, czuję się i wyglądam lepiej, co jest dla mnie błogosławieństwem. Produkt Laminine z całą pewnością jest czymś, bez czego nie mogę żyć, bo tak głęboko wpływa na jakość mojego życia.
Barbara G., USA
Energia i siła fizyczna
„Po rozpoczęciu zażywania Laminine zauważyłam, że mam więcej energii w ciągu dnia, bo lepiej śpię w nocy. Przez kilka lat cierpiałam na bezsenność, a produkt Laminine pomaga mi spać dłużej i częściej”.
Barbara F., USA
Zmniejszenie stresu i napięcia
„Przez wiele lat pracowałem w branży, która jest wyjątkowo stresogenna, czyli w reklamie, projektowaniu graficznym i marketingu, gdzie długie godziny pracy są często normą. Czy stałem, czy siedziałem przez wiele godzin, mój dzień pracy kończył się zawsze w ten samym sposób, z opuchniętymi stopami. Teraz dzięki produktom Laminine mam lepsze krążenie, więcej energii, jestem lepiej odżywiony, wytrzymalszy, no i odmłodniałem. Laminine naprawdę działa dokładnie tam, gdzie potrzebuje tego nasze ciało! Ja nazywam Laminine i OMEGA+++ „dynamicznym duetem suplementów”. To są jedyne suplementy, które zażywam, którym ufam, i o których każdemu opowiadam. Sekret idealnego zdrowia nie tylko został ujawniony, ale też wyjaśniony, doświadczony i omówiony jak nigdy przedtem! Bez wątpienia jest to najlepszy model biznesowy i najlepsza linia produktów na świecie”.
Larry F., USA
Poprawa snu i stanu skóry
„Kiedyś miałam problemy, żeby ponownie usnąć po przebudzeniu w nocy. Bardzo często, żeby zasnąć, czytałam przez dwie godziny przed snem. Zauważyłam, że po Laminine mój umysł szybko się wycisza i zasypiam od razu”.
Carol M., USA
Zmniejszenie stresu i napięcia
„Zaczęłam zażywać Laminine w marcu 2012 roku, kiedy ze względu na problemy z kolanem musiałam nosić ortezę. Mogłam ją zdjęć po zaledwie trzech dniach zażywania czterech kapsułek Laminine dziennie, po dwie rano i po dwie wieczorem. Teraz używam Laminine, bo pomaga mi spać, a właśnie dzisiaj zamówiłam OMEGA+++ i jestem bardzo ciekawa efektów”.
Cyndi Y., USA
Zmniejszenie stresu i napięcia
„Dwa lata temu moja 87-letnia mama upadła podczas biegania po parku Mile Square Park w Fountain Valley, w Kalifornii. Złamała biodro i łokieć. Leczenie polegało na wszczepieniu nowego stawu biodrowego i umieszczeniu śrub w jej ramieniu/łokciu. Zaczęła brać Laminine cztery razy dziennie i w ciągu kilku miesięcy śruby zostały usunięte przez skórę. Ku zaskoczeniu lekarza doszła do siebie szybciej, niż to się dzieje w przypadku dzieci”.
Kent H., USA
Energia i siła fizyczna
„Po przyjmowaniu Laminine przez trzy dni stałam się szczęśliwsza niż kiedykolwiek wcześniej i nawet siedem miesięcy później nadal taka się czuję. Sypiam głęboko i spokojnie, budzę się wypoczęty. Po trzech tygodniach moja twarz, mięśnie brzucha i tricepsy zaczęły wyglądać na „podniesione” i o wiele młodsze. Czuje się tak, jakbym się regenerował, a nie degenerował z wiekiem. Moja wytrzymałość, kondycja i odzyskiwanie sił niezwykle się poprawiły, a kiedy ćwiczę, czuję się nawet lepiej”.
Ra A., Australia
Dodatkowa siła psychiczna i emocjonalna
„Czuję się szczęściarzem, że dowiedziałem się o tak fenomenalnym produkcie, jakim jest Laminine. Im więcej się dowiaduję, tym bardziej jestem przekonany, że każdy powinien doświadczyć dobroczynnego wpływu tego produktu i poprawić swoje życie”.
Alex S., Indonezja
Energia i siła fizyczna
„Pieniądze, które zarobiłam dzięki możliwościom stworzonym przez LifePharm, wydam na swoje wesele, które niedługo się odbędzie! Moim celem jest zostanie Dyrektorem Diamond w Indonezji poprzez rozpowszechnianie korzyści, jakie daje Laminine oraz możliwości zarobkowania. Jak dotąd Laminine daje mi dodatkową energię przez cały dzień, a mój narzeczony może teraz przebywać w klimatyzowanym pomieszczeniu i nie występują u niego żadne reakcje alergiczne. Moja babcia czuje się lepiej, a mojej przyjaciółce poprawiła się cera. Lista korzyści jest nieskończona!”
Nusa I., USA
Energia i siła fizyczna
„Jestem farmaceutką i w branży medycznej pracuję od ponad 25 lat. Na produkt taki jak Laminine czekałam od dawna, więc gdy przeczytałam informacje na jego temat, od razu się nim zainteresowałam. Rezultaty zauważyłam już po zażyciu jednej kapsułki. Zamówiłam największe dostępne opakowanie i wraz z rodziną zażywam go z przyjemnością od ponad roku. Od tego czasu nie chorowaliśmy na grypę lub nawet zwykłe przeziębienie. Mój układ trawienny znów działa prawidłowo, a wszyscy moi partnerzy biznesowi również odczuli wspaniale efekty. Z LifePharm wiążę poważne plany na przyszłość i każdemu życzę, aby odnosił sukcesy”.
Elena S., USA
Zmniejszenie stresu i napięcia
„Od kiedy zaczęłam zażywać Laminine, odczułam znaczną poprawę stanu zdrowia. Nie stresuję się. Opowiadam swoim znajomym i partnerom biznesowym o Laminine, bo jestem teraz taka szczęśliwa i chcę z innymi podzielić się zdrowiem i możliwościami wzbogacenia się”.
Ivone M., Indonezja
Poprawa snu i stanu skóry
„Produkt Laminine wspomógł moje ciało bardziej niż jakikolwiek inny. Kiedyś cierpiałem na bezsenność i inne dolegliwości, ale one teraz ustąpiły. Zaproponowałem Laminine moim krewnym i znajomym, wszyscy są zadowoleni! Oprócz przypływu gotówki, jaki odnotowałem dzięki rozpowszechnianiu Laminine, czuje się spełniony, bo mogę pomagać innym czuć się zdrowiej i szczęśliwiej”.
Paulus S., Indonezja
Dodatkowa siła psychiczna i emocjonalna
„Biorę Laminine od kilku miesięcy i jestem zadowolony efektów. Zauważyłem, że mam więcej energii, lepsze samopoczucie i jestem silniejszy podczas codziennych ćwiczeń. Widzę też, że mięśnie mam bardziej sprężyste, choć nie ćwiczę więcej niż zwykle. Laminine to wspaniały produkt i będę go stosować przez długi czas”.
Edwin T., Filipiny
Energia i siła fizyczna
„Moje doświadczenia z Laminine były bardzo pozytywne, kiedy byłam leczona na kilka poważnych chorób. Czułam, że mam więcej energii niż inni, którzy przechodzili przez to samo co ja. Możliwości w zakresie działalności biznesowej okazały się fantastyczne, a ja pomagam znajomym i rodzinie zarabiać pieniądze. Czego tu nie lubić w tym wspaniałym produkcie i możliwościach?”
Liubov L., USA
Poprawa snu i stanu skóry
„W branży wellness pracuję od 17 lat i nigdy nie spotkałam się z produktem, który działałby tak szybko i skutecznie jak Laminine. Najbardziej zauważalną różnicą, jaką odczułam, była poprawa nastroju, ale też zmniejszone napięcie nerwowe i zero kłopotów ze snem! Bardzo lubię takie powiedzenie: „Gdy straciłeś pieniądze, to nic nie straciłeś. Gdy straciłeś czas, straciłeś wiele. Gdy straciłeś zdrowie, straciłeś wszystko”. Dzięki LifePharm ci, którzy stracili zdrowie, mogą je odzyskać; a ci, którzy stracili pieniądze, mogą je znów zdobyć i pomnożyć. Wszystkim moim znajomym i kontaktom mówię, by nie tracili cennego czasu. Zamiast tego powinni go wykorzystać tak, aby każdy, kto żyje na tej pięknej planecie został poinformowany o Laminine i o tym, jak produkt ten może zapewniać zdrowie i dawać najlepsze lata życia!”
Larisa L., USA
Poprawa snu i stanu skóry
„Przechodziłam menopauzę wcześnie, bo w wieku 44 lat. Wypróbowałam Laminine po namowach przyjaciółki. Po zażywaniu Laminine przez prawie dwa miesiące, szybko zauważyłam, że nie tylko przestałam się budzić w ciągu nocy zlana potem, ale przesypiałam całe noce spokojnie i głęboko. Nie miałam już huśtawek nastroju, byłam szczęśliwsza i odzyskałam libido! Teraz moja skóra lśni, a mój fryzjer z zaskoczeniem zauważył, że urosło mi wiele nowych włosów. Po tym jak zażywałam Laminine przez sześć miesięcy, okropny dyskomfort, jaki czułam w lewym łokciu ustąpił całkowicie. Słowa nie wyrażą tego, jaka się czuję szczęśliwa i wdzięczna. Mam więcej energii, jestem spokojniejsza, szczęśliwsza i odzyskałam swoje dawne życie”.
Elizabeth D., Australia


OMEGA+++

Przeczytaj, co mówią ludzie.

„Zaczęliśmy zażywać z mężem Laminine w czerwcu 2013 roku, a potem OMEGA+++ w grudniu 2013 roku. On teraz sypia dobrze i ma lepszy nastrój. Czuję się szczęśliwa i mniej zestresowana w życiu. Każdego dnia czujemy się lepiej i młodziej (jesteśmy po sześćdziesiątce). Jestem bardzo zadowolona z tych produktów i wciąż opowiadam swoim znajomym i krewnym o tym, jak można zyskać wspaniałe zdrowie i wzbogacić się”.
Tatyana S., USA
„Zażywam OMEGA+++ od miesiąca i postanowiłam sprawdzić stan mojego układu krążenia i naczyń wieńcowych. Wszystkie badania wypadły pomyślnie, a wiek mojego układu naczyń wieńcowych oceniono na 48 lat, zamiast 64, które faktycznie mam. Byłam zaskoczona i uradowana!”
Galina A., USA
„Od kiedy zażywam OMEGA+++ zauważyłam znaczną poprawę zdrowia! A biorąc ten produkt z Laminine poprawiłam sobie też koncentrację i energię”.
Lacie M., USA
„Dwie pierwsze kapsułki OMEGA+++ wzięłam przed położeniem się do łóżka i obudziłam się następnego ranka w świetnym nastroju. Tak sprawnie myślałam tego dnia i miałam tyle energii. Mam świadomość, że mój mózg korzysta z tego produktu i teraz zastanawiam się, jak jeszcze mi on pomoże!”
Karen S., Australia
„Rodzina, jaką jest dla mnie firma LifePharm, dała mi wspaniałe doświadczenia i możliwości. Za pomocą tych cudownych produktów planuję poprawić swoje osiągnięcia biznesowe, co również jest moim małym sposobem na wyrażenie wdzięczności za to, co zrobiła dla mnie firma”.
Dave S., Filipiny
„Mam około 15 lat doświadczenia z suplementami diety, ale rezultaty, jakie zaobserwowałem w przypadku Laminine są najszybsze i najbardziej znaczące. Mój 73-letni ojciec i moje dzieci, wszyscy odczuli pozytywne skutki działania Laminine i OMEGA+++. Mój ojciec dostrzega u siebie poprawę odporności i krążenia, a dzieci lepiej przyswajają wiadomości w szkole”.
Timur S., USA
„Laminine i OMEGA+++ to bardzo dobre produkty. Chociaż moja rodzina i ja nie mieliśmy problemów zdrowotnych, czujemy, że produkty te nas wzmocniły. Wielu przyjaciół naprawdę ich potrzebowało, a kiedy się nimi podzieliłam, z zadowoleniem patrzyłam, jak stan ich zdrowia poprawia się w ciągu zaledwie dwóch czy trzech miesięcy. Moim celem jest informowanie tak wielu ludzi, jak to możliwe o niezwykłych korzyściach zdrowotnych wiążących się z przyjmowaniem tych produktów”.
Tatiana G., USA
„Odkąd dołączyłam do LifePharm, opowiadam o Laminine każdemu, kogo spotkam. W grudniu, zaczęłam zażywać OMEGA+++. Zgubiłam ponad dwa kilogramy, a moje paznokcie stały się niezwykle mocne. Poprawiła mi się też koncentracja i pamięć — mogę zapamiętywać zaskakującą ilość rzeczy, wcześniej zapominałam. Sypiam jak dziecko i ogólnie odczuwam bardzo dużą poprawę jakości życia”.
Galina L., USA
„Mam przyjemność zażywać OMEGA+++ od miesiąca i jestem zaskoczony, że ten produkt zaczął działać tak szybko. Mam lepsze krążenie, śpię spokojniej i jestem bardziej wytrzymały. Właśnie zacząłem brać także Laminine! Zamierzam zażywać oba produkty jednocześnie, żeby czuć się jeszcze lepiej. Nic mnie już nie zatrzyma! W buteleczce odnaleźliśmy prawdziwe zdrowie i bogactwo”.
Damian R., USA
„Laminine zacząłem brać w styczniu 2014 roku. Po czterech dniach zażywania czterech kapsułek Laminine dziennie zauważyłem skokowy przyrost energii, a potem jeszcze przypływ sił i zwiększenie wytrzymałości. Na początku czerwca zacząłem brać Laminine i OMEGA+++. Teraz stale zauważam poprawę samopoczucia, a także wyglądu skóry. Ludzie zauważyli te różnice. Znów rosną mi gęste i mocne włosy. Uwielbiam te dwa produkty i chcę dzielić się nimi ze światem”.
Dayle P., USA
„Laminine naprawdę działa dokładnie tam, gdzie potrzebuje tego nasze ciało! Ja nazywam Laminine i OMEGA+++ „dynamicznym duetem suplementów”. To są jedyne suplementy, które zażywam, którym ufam, i o których każdemu opowiadam. Sekret idealnego zdrowia nie tylko został ujawniony, ale też wyjaśniony, doświadczony i omówiony jak nigdy przedtem! Bez wątpienia jest to najlepszy model biznesowy i najlepsza linia produktów na świecie. Niezależnie od tego, czy chcesz cieszyć się lepszym zdrowiem, czy też utrzymać istniejący stan, polecamy Ci Laminine i OMEGA+++! Zdrowie i bogactwo są zamknięte w tej samej buteleczce”.
Larry F., USA
„Moi znajomi i ja odczuliśmy olbrzymie zmiany w naszym życiu odkąd codziennie bierzemy Laminine. Śpimy dobrze i nie stresujemy się, więc jesteśmy o wiele szczęśliwsi. Łatwiej jest się nam skupić i ogólnie czujemy się dobrze. Będę propagować dalej Laminine i OMEGA+++, rozwijając swoją działalność biznesową LifePharm i tworząc źródło długoterminowego dochodu”.
Cecilia T., USA
„Produkt Laminine dał mojemu mężowi energię i siłę, żeby radzić sobie z fizycznymi wyzwaniami. Ponadto poprawiła się jego pamięć! Razem zażywamy OMEGA+++ i już nie martwię się o swój ani jego układ krążenia. Oboje odczuwamy korzystne efekty produktu i możemy się skoncentrować na naszym nowym stylu życia, który możemy prowadzić dzięki planowi wynagrodzeń LifePharm. To bardzo ważne źródło dochodu, a ja jestem ambitna. Moim celem jest ciągłe podnoszenie rangi”.
Tatyana K., USA