Opinie o biznesie LifePharm

Możliwości biznesowe LifePharm

Posłuchaj, co mówią ludzie.


Przeczytaj, co mówią ludzie.

„Oprócz korzyści zdrowotnych, produkt Laminine poprawi Twoją kondycję finansową, gdy będziesz udostępniać go innym. Niezależnie od tego, czy celem jest uzyskanie swobody finansowej, czy całkowitej wolności finansowej, dla mnie pieniądze są rezultatem potrzeby, by dzielić się osobistą wdzięcznością za to, jak Laminine pomogła mnie i moim bliskim. Osiągnięcie rangi Dyrektora Silver jest początkiem owocnego przedsięwzięcia w tym biznesie”.
Dennis A., Filipiny
„Wspaniały plan wynagrodzeń LifePharm rozwiązał kilka ważnych problemów w moim życiu. Gdy zmniejszył się stres związany z moją trudną sytuacją finansową, stałam się szczęśliwsza i zdrowsza pod każdym względem. To, z czego cieszę się najbardziej, to fakt, że ludzie, którym poleciłam produkt Laminine, są z niego naprawdę zadowoleni i wdzięczni. Teraz oni mają możliwość dzielenia się nim i tworzenia własnego strumienia dochodu strumień dochodu na swoje własne konto”.
Svetlana G., USA
„Możliwości biznesowe LifePharm dały mi pewność siebie co do wszystkich moich transakcji! Jestem bardziej zrelaksowana i cieszę się codziennie z życia. Przed wszystkim nie stresują mnie już tak obawy związane z finansami. Dzięki możliwościom biznesowym LifePharm jestem z siebie dumna, ponieważ jestem niezależnym przedsiębiorcą”.
Marieliza I., Filipiny
„Możliwości biznesowe LifePharm staram się wykorzystać jak najlepiej. Podróżuję po świecie, aby informować ludzi o korzyściach, jakie dają te produkty i jak dzielenie się nimi tworzy sieć kontaktów biznesowych. Gdy przybywam do rożnych państw i miast, odbywam przyjacielskie spotkania z osobami, które są moimi kontaktami, a one z kolei zjawiają się ze swoimi znajomymi. Ludzie uwielbiają słuchać, gdy o ważnych rzeczach mówi im się bezpośrednio, a wiarygodność zwiększa się, gdy na własne oczy widzą też rezultaty. Moim celem jest informowanie każdego i wszędzie o tych wspaniałych produktach i możliwościach biznesowych”.
Tatiana G., USA
„Gdy dzielę się produktem Laminine z innymi osobami, większość z nich staje się moimi klientami. Inni widzą olbrzymie możliwości budowania biznesu i zarabiania pieniędzy, więc stają się niezależnymi przedsiębiorcami. Plan wynagrodzeń daje każdemu wspaniałą możliwość zarabiania. Moim osobistym celem jest zostanie najlepszym liderem w LifePharm. Wiem, że z moimi partnerami biznesowymi i zespołem zarządzającym w LifePharm mogę osiągnąć swój cel”.
Timur S., USA
„Dzielenie się opowieściami o Laminine z każdym, kogo spotykam, umożliwiło mi rzucenie pracy, która fizycznie mnie osłabiała, więc czuję się szczęśliwsza w życiu i bezpieczniejsza. Moim celem jest znajdowanie ludzi, którzy mogą zostać silnymi liderami w naszej firmie”.
Galina L., USA
„W LifePharm jest mnóstwo wspaniałych ludzi, których uważam za swoją drugą rodzinę. Zaprzyjaźniłam się z wieloma nowymi osobami. Pracuję w tym biznesie na pełny etat i zostałam Dyrektorem Silver w grudniu 2012 roku. Do października 2013 roku osiągnęłam rangę Dyrektora Platinum. Moim celem jest dalsze wprowadzanie ludzi w tę cudowną działalność biznesową. Zapraszam ludzi na prezentacje na Skype, jeśli mieszkają w krajach stanowiących rynki wschodzące, a także z ludźmi stąd, ze Stanów Zjednoczonych. Z kogoś, kto przez wiele lat zarabiał w Stanach jedynie tysiąc dolarów rocznie, stałam się teraz odnoszącą sukcesy, niezależną właścicielką firmy!”
Nina A., USA
„Uwielbiam swój zespół i wierzę, że zawsze należy świecić przykładem dla innych. Dołączyłem do LifePharm w styczniu 2013 roku i w listopadzie 2013 roku zostałem Dyrektorem Platinum! W moim zespole jest ponad 10 Dyrektorów Silver, Dyrektorów Gold, a nawet Dyrektor Platinum! W przyszłości planuję nadal powiększać i rozwijać swój zespół na arenie światowej w LifePharm”.
Rashid T., Rynek wschodzący
„Mnie cały system LifePharm bardzo odpowiada. To, jaki rodzaj sukcesu osiąga każda osoba w tym biznesie, jest uzależnione od poziomu zaangażowania i etyki zawodowej. Aby odnosić sukcesy, musimy traktować każdego z miłością, cierpliwością i szacunkiem. Musimy również opracowywać konkretne plany i wdrażać je. Moim celem długoterminowym jest pomoc innym w uzyskaniu niezależności finansowej i pełni zdrowia. Możliwości zdobycia zdrowia i bogactwa z LifePharm są fenomenalne!”
Olga S., USA
„Wszystko trzeba robić z pasją. Pasji nie można wyprodukować. W przypadku Laminine sukcesy czekały na mnie już na samym początku, bo z taką pasją pomagałem ludziom osiągać zdrowie i bogactwo. Produkt Laminine motywował mnie. Moim celem jest dawanie z siebie jak najwięcej każdego dnia, a mottem „Co ma być, to będzie”.
Glyn T., USA
„Kluczem do tego biznesu jest posiadanie osobistych referencji i udostępnianie ich. Ja naprawdę wierzę w Laminine, a ludzie widzą i słyszą mój entuzjazm. Nie napotkałam na wiele wyzwań, ponieważ Laminine i plan wynagrodzeń powodują, że wszystko idzie gładko. Mam sponsorów, którzy mi pomagają i wszyscy pracujemy razem. Jesteśmy bardziej zespołem niż pracownikami indywidualnymi. Moim długoterminowym celem jest dalsze budowanie biznesu w ramach LifePharm i wyniesienie go na szczyty”.
Kayla P., USA
„Produkt Laminine poprawił stan mojego zdrowia i skóry. W miarę jak poprawiało się moje zdrowie, zwiększał się też mój dochód! Zaprezentuję Laminine wielu osobom, żeby i one mogły doświadczyć znanych mi korzyści. Będę się także starać podnosić swoje kwalifikacje, żeby uplasować się wyżej w rankingu”.
Linda, Indonezja
„Nawet jeśli masz najlepszy plan marketingowy na świecie, nic nie zdziałasz, jeśli nie masz dobrego produktu. Moim celem jest pomaganie możliwie jak największej liczbie ludzi, toteż zaczynam od przedstawiania Laminine każdemu, z kim rozmawiam. Trzeba być przyjaznym i pomocnym. Lubię traktować swoich klientów tak, jakbym to dzięki nim prowadziła styl życia, jaki mi się podoba”.
Barbara B., USA
„Możliwości stworzenia długoterminowego dochodu pasywnego z LifePharm są bardzo wysokie. Zawsze pytam ludzi, czy byliby zainteresowani sprawdzeniem, jak mogliby pracować z domu przez komputer i zapewnić sobie przypływ gotówki. LifePharm posiada wyjątkowy produkt i szczodry plan wynagrodzeń”.
Irene S., USA
„Żeby osiągnąć sukces, musisz pragnąć zmian. Musisz podchodzić do tego z entuzjazmem i podjąć zdecydowane działanie. Dzięki LifePharm mogę cieszyć się życiem na łonie rodziny, uczestniczyć we wszystkich imprezach moich nastoletnich córek i ograniczyć poziom stresu. Moim ogólnym celem finansowym jest spłata wszystkich długów i kredytu na dom”.
Tom S., USA
„Dzięki LifePharm stałem się zdrowszy i dowiedziałem się, że mogę zarobić dużo pieniędzy, a także pomagać innym ludziom poprawić jakość życia. Firma posiada uczciwy plan wynagrodzeń, więc możliwościami w tym zakresie dzielę się z tymi, którzy chcą prowadzić działalność biznesową, a produktem z klientami, pracując konsekwentnie każdego miesiąca”.
Johannes S., Indonezja
„Jestem zdania, że każdy, kto chce osiągnąć sukces w biznesie, powinien mieć pozytywne nastawienie, cierpliwość i zdolność perspektywicznego spojrzenia. Firma LifePharm dała mi środki do osiągnięcia moich głównych celów w życiu: znalezienia źródła niekończącego się dochodu, zapewnienia sobie ciągłej witalności i szerzenia wiedzy o możliwościach, które mogą odmienić życie”.
Olga I., USA
„Każdy element mojego życia stał się bardziej pozytywny, odkąd dołączyłam do LifePharm. W zaledwie rok zaczęłam osiągać niezły dochód; otrzymałam wiele nagród od firmy i uzyskałam rangę Dyrektora Platinum. A co najważniejsze, teraz mam możliwość pomagania innym. Myślę, że skala możliwości jest imponująca”.
Natalya D., USA
„Produkt Laminine przywrócił zdrowie mojej żonie po ponad dwóch latach walki z różnymi dolegliwościami. Dzielimy się jej historią, produktami, a następnie prezentujemy możliwości rozwoju biznesu. Zapraszamy ludzi na seminaria o zdrowiu i stworzyliśmy AHA, Niesamowitą Akcję Prozdrowotną (Amazing Health of Action)”.
Rendy I., Indonezja
„Kiedy za pierwszym razem obejrzałam prezentację o planie marketingowym LifePharm, byłam zaszokowana. Po raz pierwszy w życiu zobaczyłam plan wynagrodzeń, który zawsze nagradza pracę i robi to szczodrze. Dzięki LifePharm zobaczyłam prawdziwą wartość swojej pracy. Zaczęłam w siebie wierzyć. Wyremontowałam mieszkanie, zmieniłam meble i biuro. Po raz pierwszy w życiu byłam w stanie dać swojemu synowi prezent na urodziny. A teraz mam swój pierwszy własny samochód! Chcę pomóc kolegom z zespołu osiągnąć to, co mam ja i pomagać dziesiątkom tysięcy ludzi w poprawie ich kondycji zdrowotnej i finansowej”.
Inga K., USA
„Znakomite rezultaty, jakie osiągnąłem dzięki Laminine zainspirowały mnie do wykorzystania możliwości biznesowych. Udostępnianie produktu innym rozpoczynam od jego prezentacji i pokazania planu wynagrodzeń. Jestem szczęśliwy, że pomagam ludziom zarówno w kwestiach ich zdrowia, jak i finansów”.
Edison T., Filipiny
„Miałem do opowiedzenia innym fascynującą historię o niezwykłej poprawie, jaką odczułem po przyjęciu Laminine. To ułatwiło mnie i mojej żonie rozpoczęcie działalności biznesowej z LifePharm, przy okazji pomagając innym ludziom. Zarówno hojny plan wynagrodzeń LifePharm, jak i cotygodniowe wypłaty prowizji były tymi czynnikami, które pozwoliły nam zachować nasz dom i odzyskać stabilność finansową. Bardzo zależy mi na pomaganiu możliwie jak największej liczbie osób, żeby mogły czerpać te same korzyści, co my, zarówno w kwestii zdrowia, jak i finansów, i przekształcić nasz biznes tak, aby stanowił nasz główny dochód”.
Will T., USA
„Nowa animowana prezentacja o wynagrodzeniach LifePharm jest szczegółowa, elegancka i przejrzysta. Myślę, że jest najskuteczniejszym sposobem przedstawienia planu marketingowego. Uważam się za zwyczajnego konsumenta Laminine, ale po zaledwie jednokrotnym obejrzeniu prezentacji zadałem sobie pytanie, dlaczego sam nie miałbym skorzystać z 10 źródeł dochodu LifePharm! Będę oglądał animowaną prezentację o wynagrodzeniach LifePharm jeszcze wiele razy, abym mógł w pełni docenić wyjątkowe korzyści planu marketingowego LifePharm. Wiem, że potrafię to zrobić, tak samo jak Ty!"
Igor P., USA
„Moje doświadczenia z Laminine okazały się wszechstronnie korzystne. Zostałam niezależnym przedsiębiorcą w styczniu 2014 roku, a już cztery tygodnie później osiągnęłam poziom Premier. Moje zarobki nie tylko opłacają mój produkt, ale też raty za samochód. Zażywam tylko umiarkowane dawki Laminine, a mimo to wieloletnie dolegliwości dotyczące rąk ustąpiły, ustabilizowała się też moja waga. Dziękuję za wspaniały produkt, którym można się dzielić z łatwością, a także za szczodry plan wynagrodzeń”.
Doris D., USA
„Produkt Laminine po prostu zmienił moje życie i zarówno mnie, jak i innym poprawił samopoczucie, zdrowie i dał poczucie dostatku. Ten superprodukt stanowi niewiarygodny przełom w dietetyce i jestem niezwykle wdzięczna LifePharm za ofiarowanie tego daru światu; to jest naprawdę wspaniała firma, która pomaga nam w pomaganiu innym w wyjątkowy sposób. To prawdziwy przywilej móc udostępniać te niezwykłe właściwości lecznicze Laminine na tak szeroką skalę, a błyskawiczny rozwój naszego zespołu jest wprost fenomenalny”.
Juliet P., Australia
„LifePharm jest firmą, która daje nadzieję całej branży marketingu sieciowego. Laminine to produkt, z którego możemy być dumni, i który naprawdę zapewnia siłę, energię, witalność i poprawia samopoczucie. To prawdziwe błogosławieństwo, że posiadamy produkt, który odmienia życie, i z niecierpliwością oczekuję każdego kolejnego dnia, gdy będę mógł opowiedzieć komuś o Laminine”.
Fergus C., USA
„To, co firma LifePharm zrobiła dla mnie, dla moich przyjaciół i rodziny jest niesamowite! To dla nas zaszczyt, że możemy dzielić się tym fantastycznym produktem i wspaniałymi możliwościami. Uwielbiam patrzeć, jak życie ludzi szybko zmienia się na każdym poziomie — psychicznym, fizycznym, emocjonalnym, duchowym i finansowym! To jakby dostać szczęśliwe liczby do wygrania głównej nagrody w loterii życia i rozdawać je wszystkim wokół”.
Sequoia H., Australia
„Z LifePharm pracuje się wspaniale. Firma zawsze dbała o mój sukces i o mnie. Moja firma szybko się rozwinęła, ponieważ produkt i jego zaplecze biznesowe działają cuda. Nadal nie mogę nadziwić się osiągniętemu sukcesowi i jestem wdzięczna wszystkim, który pomogli mi na drodze do niego”.
Barbara T., Australia
„Wierzę w sens powielania działań liderów LifePharm i traktowanie członków naszego zespołu z szacunkiem. Ciągle staram się znaleźć właściwych ludzi, którzy dołączyliby do naszej firmy, ludzi, którzy mogą zarówno fizycznie, jak i finansowo korzystać z produktu Laminine i OMEGA+++. Zawsze łączę możliwości rozwinięcia biznesu i styl życia z produktem, a w szczególności lubię promować koncepcję bycia swoim własnym szefem i tworzenia dochodu pasywnego. Cała moja rodzina używa Laminine i widzimy, że ten produkt naprawdę działa. Sama prowadzę teraz mniej stresujące życie, mogę być bardziej produktywna i nie czuję się wycieńczona”.
Olga T., USA
„Dla mnie LifePharm to firma z fenomenalnymi produktami i równie fenomenalną działalnością biznesową, która oferuje zdrowie i niezależność finansową. Moim celem jest zdobycie rangi Dyrektora Royal Diamond poprzez stworzenie organizacji wartej wiele milionów dolarów, a złożonej ze zdrowych, zamożnych ludzi, którzy korzystają z Laminine i OMEGA+++”.
Kamka M., USA
„Od czerwca 2013 roku prowadzę swoją działalność w ramach LifePharm na pełny etat. Mam wszystko, czego potrzebuję do osiągnięcia sukcesu — unikalny produkt i plan wynagrodzeń, wyjątkowe prezenty i wyjazdy! Aby zbudować wspaniały zespół, trzeba zrobić kilka prostych rzeczy: uczestniczyć we wszystkich treningach i wydarzeniach LifePharm i zalecać swoim partnerom, by robili to samo”.
Galina K., USA
„Aby odnieść sukces w budowaniu biznesu, musisz wierzyć w LifePharm jako w firmę. Musisz też wierzyć w sam produkt, plan wynagrodzeń i w naszych liderów. Kluczem do marketingu sieciowego jest wiara w system i w siebie. Dla mnie LifePharm to coś więcej niż biznes; to środek do osiągnięcia dobrobytu. A to jest przecież w życiu ważne!”
Larisa N., USA
„Na ogół koncentruję się na tym, by dzielić się możliwościami biznesowymi LifePharm, ale jeśli ktoś jest zainteresowany produktem, mówię o Laminine. Lubię opowiadać o możliwościach biznesowych ze względu na plan wynagrodzeń. To sposób, aby zmienić marzenia w realistyczne cele i iść naprzód. Mój cel długoterminowy to pomoc wszystkim moim partnerom biznesowym w osiągnięciu tego samego: odzyskaniu zdrowia i uzyskaniu wolności finansowej”.
Konstantin B., USA
„Gdy odkryłam Laminine, rzuciłam szkołę kosmetyczną i zaczęłam pracować jako niezależny dystrybutor w LifePharm. Od razu zrozumiałam, jak wielkie może być zapotrzebowanie na Laminine i podobał mi się plan wynagrodzeń z bonusami gotówkowymi i innymi nagrodami. Pracuję nad osiągnięciem najlepszych rezultatów z LifePharm”.
Elena M., USA
„Produkt Laminine zmienił moje życie. Kiedyś sprzedawałem warzywa na bazarze i bardzo mało zarabiałem. Bardzo trudno było przeżyć, ponieważ mam dwoje dzieci. Potem mój brat powiedział mi o Laminine. Moje marzenia zaczynają się spełniać dzięki biznesowi z LifePharm. Jestem szczęśliwy, bo wielu ludzi dziękuje mi za zapoznanie ich z Laminine. Moim celem jest posiadanie wolnego czasu i stabilności finansowej. Chcę któregoś dnia zostać Dyrektorem Royal Diamond”.
Lemuel M., Filipiny
„Uwielbiam pracę w ramach LifePharm, ponieważ pomagając ludziom w poprawianiu zdrowia, możemy im jednocześnie dawać szansę na zmianę stylu życia dzięki korzystnemu planowi wynagrodzeń. Mój dzień pracy składa się z przedstawiania innym korzyści zdrowotnych i finansowych, a jednocześnie pomagam moim partnerom w tworzeniu biznesu i zrozumieniu produktów. Dalej będę pracować z moim zespołem, abyśmy wzajemnie pomagali sobie w osiąganiu celów”.
Asya L., USA
„Chociaż finansowa gratyfikacja za bycie niezależnym przedsiębiorcą jest wspaniała, zawsze zwracam uwagę przede wszystkim na produkt. Zawsze, gdy spotykam nowych klientów, przedstawiam im Laminine jako najważniejszy produkt, jakiego powinni używać w życiu. Głęboko wierzę, że mamy najlepszy produkt, jaki jest w ogóle dostępny, a pomaganie ludziom w poprawie zdrowia to jedna z moich ulubionych rzeczy. Szukam także ludzi, którzy mogą być zainteresowani dołączeniem do firmy i mówię im o możliwościach, pokazując, jak mogą dostać produkt za darmo”.
Beryl D., USA

LifePharm nie gwarantuje dochodu, a wszystkie prowizje i bonusy
są uzależnione od spełnienia przez niezależnych dystrybutorów wymogów dotyczących określonych działań i wyników.