Odkryj Laminine®

Receptura dla życia

Zastanawialiście się kiedyś, dlaczego dzieci tak szybko rozwijają się fizycznie? Jak to się dzieje, że młoda osoba może stracić mnóstwo energii i niemal natychmiast ją odzyskać? Interesuje Was, dlaczego dziecko tak szybko uczy się języków i zapamiętuje najmniejsze szczegóły? Można by powiedzieć, że to po prostu przywilej młodości i beztroski...ach, ta młodość. W rzeczywistości przyczyna tego zjawiska ma uzasadnienie w ewolucji. Mniej przeżytych lat, mniejsze „zużycie” fizyczne, umysłowe i psychiczne faktycznie odgrywa w tym wypadku rolę, ale jeszcze większe znaczenie ma niewielka odległość w czasie od stanu embrionalnego, który wywiera zasadniczy wpływ na całe życie — w chwili urodzenia i później.

Odpowiedź leży w składniku o podstawowym znaczeniu w okresie rozwoju płodowego — czynniku rozwoju fibroblastów (FGF). Czynnik ten jest obecny w ludzkim łożysku, ale później jego ilość w organizmie człowieka zmniejsza się aż do całkowitego zaniku w miarę starzenia. Organizm nie potrafi wytwarzać czynnika rozwoju fibroblastów, toteż musi go otrzymywać z pokarmem.

Tu właśnie wkracza Laminine® firmy LifePharm i uzupełnia brakujące ogniwo
w łańcuchu życia człowieka.

Laminine, naturalny suplement, uważa się za jedyne znane źródło FGF dla dorosłych. Badania sugerują, że czynnik rozwoju fibroblastów zasadniczo przeprogramowuje zachowanie komórek macierzystych i aminokwasów w organizmie (stanowiących naturalne narzędzia naprawcze), tak aby przemieszczały do obszarów, w których są najbardziej potrzebne. Kiedy już się tam znajdą, wykazują zdolność do integrowania się z konkretną częścią organizmu. Ich zadaniem staje się naprawa i regeneracja komórek i tkanek w danym miejscu, w każdej części ciała. To wyjaśnia, dlaczego korzystne działanie Laminine jest różne, zależnie od człowieka i części ciała, która wymaga naprawy.


Żywa historia

Laminine to doskonały suplement wspomagający naturalnie zdrowie umysłowe, fizyczne i emocjonalne.

Jeśli chcesz osiągnąć równowagę i poprawę jakości życia oraz samopoczucia, możesz zacząć tę drogę od odpowiedzenia sobie na podstawowe pytania:


Jaki produkt mogę przyjmować?

Laminine® to wyjątkowa, opatentowana receptura, dostarczająca
najbardziej podstawowych białek i aminokwasów niezbędnych dla
organizmu, a także mechanizmów transportu pozwalających kierować
te składniki tam, gdzie organizm najbardziej ich potrzebuje. To najprostsze rozwiązanie — pozyskane z naturalnego źródła — wspomagające działanie podstawowych elementów budulcowych najbardziej złożonego w historii organizmu — ludzkiego ciała. Ten naturalny, synergistyczny superpokarm zawiera większość znanych witamin, ważne minerały śladowe, podstawowe aminokwasy i inne składniki odżywcze. Laminine to naturalnie czysty, doskonały suplement stanowiący idealne połączenie życiodajnych substancji odżywczych pozyskiwanych z lądu, morza i roślin.*

*Osoby z alergią na jajka powinny przed przyjęciem Laminine skonsultować się z lekarzem.

Na czym polega korzystne działanie produktu?

Laminine® umożliwia regenerację starzejących się komórek, a jednocześnie dostarcza wszystkich substancji odżywczych niezdrowym komórkom i w ten sposób pomaga w przywróceniu stanu homeostazy.
Organizm ma własny mechanizm naprawczy, polegający na fizycznej zdolności do regeneracji uszkodzonych komórek. To żywy mechanizm, działający sprawnie w młodości, ale znacznie wolniej w późniejszym wieku. Ten wewnętrzny mechanizm można ożywić i uwolnić — za pomocą Laminine. Wyobraź sobie, że cieszysz się coraz lepszym zdrowiem, które nie pogarsza się z wiekiem, i coraz większą siłą fizyczną, umysłową i emocjonalną. To więcej niż mityczne źródło młodości, którego poszukiwano w odległych krajach — to przepis na wieczną młodość. To właśnie najlepszy suplement dla ludzi — Laminine.

LifePharm ma wyłączne prawa do produkcji i dystrybucji tej zaawansowanej, autorskiej mieszanki składników, które są łączone w celu wytworzenia Laminine. Nazwa pochodzi od „lamininy”*, substancji występującej w komórkach, która dosłownie „łączy organizm w całość”. Produkt Laminine jest produkowany w USA w renomowanych zakładach ściśle przestrzegających zaleceń FDA (Agencja ds. Żywności i Leków) i GMP (Dobre praktyki wytwarzania).

*Produkt nie zawiera lamininy

Jak to działa?

Początkiem i końcem organizmu człowieka jest mózg. W doskonałym świecie idealnego żywienia (od wewnątrz) i czystego środowiska (od zewnątrz) mózg uzyskiwałby optymalne, czyste środki odżywcze z pokarmu i otoczenia, a następnie sterował funkcjami fizycznymi i umysłowymi i optymalizował je. Niestety, to wizja bardzo odległa od naszego świata przetworzonych pokarmów typu fast food i wody oraz powietrza pełnych zanieczyszczeń i toksyn. Wprawdzie rasa ludzka zaszła daleko na drodze ewolucji, ale bezspornym faktem jest, że dzisiejsze życie naraża nasze mózgi i ciała na olbrzymie stresy. Te czynniki zaburzają równowagę organizmu, co ujawnia się w postaci depresji, zmęczenia, utraty pamięci i niezliczonych dolegliwości wyniszczających nas fizycznie, umysłowo i duchowo.

Laminine® to znacznie więcej niż efekt wiedzy o suplementach, w znaczeniu dosłownym i przenośnym. Oprócz zaspokajania potrzeb organizmu, co jest zadaniem większości suplementów — Laminine może rzeczywiście nas przeprogramować na wielu poziomach. Wyjątkowa receptura firmy LifePharm ma za zadanie nie tyle uzupełnić braki substancji odżywczych, co przywrócić nam pełnię możliwości działania, a to stanowi nową erę w naukach o żywieniu.

Czyje to dzieło?

Cudowne odkrycie dr. Johna Davidsona z 1929 roku

W 1929 roku John R. Davidson, kanadyjski lekarz, odkrył wyciąg uzyskiwany podczas najważniejszego etapu inkubacji z zapłodnionych jaj ptaków. Użył tego wyciągu do leczenia pacjentów. Dr Davidson poświęcił ponad dziesięć lat na opracowanie i zbadanie swojej teorii. Jednak po jego śmierci w 1943 roku badania nad zapłodnionymi ptasimi jajami szybko poszły w zapomnienie.


Dr Bjoedne Eskeland wykorzystuje teorię w praktyce

Niemal 50 lat później prace nad wyciągiem z zapłodnionych jaj ptasich trafiły do rąk największego norweskiego specjalisty w zakresie badań nad jajami: dr. Bjoedne Eskelanda. Kontynuował badania dr. Davidsona i sformułował hipotezę, że zapłodnione jaja ptaków zawierają specjalną mieszankę aminokwasów, peptydów i frakcji białek, które mogą okazać się niezwykle korzystne dla zdrowia spożywających je ludzi. Mieszanka zawiera witaminy, minerały i białka, a także ważne składniki odpornościowe, czynniki wzrostu, hormony i inne elementy biologicznie czynne.

Teoretycznie zapłodnione jaja poddane w odpowiednim momencie procesowi ekstrakcji zawierają wszystkie substancje odżywcze niezbędne do rozwoju nowego życia i przekształcenia zarodka w samodzielny organizm. Ta właśnie substancja posłużyła do stworzenia receptury produktu Laminine® firmy LifePharm.

Laminine zawiera wyciąg z zapłodnionych jaj ptaków uzyskiwany za pomocą opatentowanego procesu oraz mieszankę białek roślinnych i morskich, której dodatek pozwala otrzymać wyjątkowy zestaw podstawowych aminokwasów. Ponad 80 lat dokonaniu przez dr. Davidsona odkrycia efekt jego pracy stał się kluczem do zdrowia, lepszej kondycji umysłowej, fizycznej i emocjonalnej oraz zrównoważonego, lepszego życia.

Wyjątkowa opatentowana receptura

LifePharm ma wyłączne prawa do autorskiej mieszanki składników, które są łączone w celu wytworzenia Laminine. Nazwa pochodzi od „lamininy”*, substancji występującej w komórkach, która dosłownie „łączy organizm w całość”. Korzystne działanie Laminine jest tak wszechstronne, że wiele osób określa produkt jako „klej, który spaja je w całość” — pod względem umysłowym, fizycznym i emocjonalnym. Ta receptura to esencja życia, w znaczeniu dosłownym i przenośnym.

Nazywając rzecz prosto, Laminine to produkt, który daje nam zdrowie, pieniądze i mądrość.

*Produkt nie zawiera lamininy

Te informacje nie zostały ocenione przez Agencję ds. Żywności i Leków (FDA).
Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania i leczenia chorób ani zapobiegania im.