Inwestowanie w Ciebie

Zwykli ludzie, niezwykłe wyniki

Marketing sieciowy: nieograniczony potencjał dla każdego

W LifePharm z zaufaniem i rozwagą wybieramy marketing sieciowy jako sposób dystrybucji Laminine®, choć w pod różnymi względami, to on tak naprawdę wybiera nas i naszą nowatorską recepturę.

Dlaczego? Ponieważ był to jedyny (i jak się okazało idealny) kanał, aby skutecznie i efektywnie udostępnić nasz produkt ludziom na całym świecie. Nie chcieliśmy polegać na pracownikach sklepów, którzy nie mają obowiązku wykorzystywać lub udostępniać opinii i informacji o produktach znajdujących się na półkach, wiedzieliśmy, że musimy czymś wyróżnić nasz produkt LifePharm, nie tylko dlatego, że jest zasadniczo odmienny ale także dlatego, że pozwala ludziom dzielić się historiami, które sami chcą opowiadać! Przejmujące historie, którymi się z nami dzielą, są żywym świadectwem tego, co Laminine może zrobić dla zwyczajnych ludzi. Zwykli ludzie.

Tak oto narodził się model marketingu sieciowego LifePharm, a my stworzyliśmy poprawiający jakość życia produkt idący w parze z możliwościami biznesowymi, które mogą zmienić Twoje życie. Jest to idealne połączenie produktu i możliwości do wykorzystania.


Czy te możliwości są dla Ciebie?

Tak naprawdę są one stworzone przez Ciebie, dla Ciebie.
Kiedy ostatnio pracodawca pozwolił Ci samodzielnie określić zakres obowiązków lub wyznaczyć sobie pensję? Jeśli należysz do większości, odpowiedź brzmi „nigdy”. W LifePharm opracowaliśmy całkowicie nowe podejście do wynagrodzeń w marketingu sieciowym: plan utworzony całkowicie „Przez Ciebie, dla Ciebie”, czyli innymi słowy opracowany przez naszych fenomenalnych członków.

Powód, dla którego kierujemy się filozofią „Przez Ciebie, dla Ciebie”, jest prosty: znasz ten biznes i pracujesz w nim, używasz tego produktu i dzielisz się swoimi doświadczeniami z nim związanymi, a nam zależy na wszystko to robisz w swojej firmie. Tak naprawdę celem LifePharm jest dostarczanie receptury, która pomoże Ci budować i poprawiać zdrowie i samopoczucie. Do tego dołączyliśmy możliwości w zakresie innowacyjnej działalności biznesowej, która może pomóc Ci
wypracować i wzmocnić kondycję finansową.