Inwestowanie w Ciebie

Plan „Przez Ciebie, dla Ciebie”

Plan przeznaczony przez ludzi dla ludzi

Zarząd LifePharm uznał, że należy opracować plan wynagrodzeń, który będzie korzystny w pierwszej kolejności dla pracowników, a dopiero w drugiej kolejności dla firmy. W efekcie powstał nowy, prosty, jasno określony i łatwy do zrealizowania plan wynagrodzeń, który nie ma sobie równych w świecie marketingu sieciowego. Nadal jednak w planie LifePharm zachowano 3 kluczowe korzyści właściwe dla marketingu sieciowego (w porównaniu z franszyzą lub działalnością konwencjonalną), a w tym:


Równe szanse

Marketing sieciowy pozwala każdemu, kto nie posiada wcześniejszego
wykształcenia, doświadczenia, specjalnych umiejętności lub możliwości
zainwestowania znacznych kwot, na uzyskanie długoterminowego
dochodu pasywnego. To oznacza równe szanse zatrudnienia i możliwości
awansu; tak naprawdę, Twoje wyniki są wprost proporcjonalne do tego,
jak dużo wysiłku wkładasz w działalność biznesową. Ostateczne nagrody, w tym swobodne dysponowanie czasem i potencjalnie nieograniczone dochody, nie są przyznawane jedynie kilku wybrańcom. Wraz z LifePharm z łatwością osiągniesz sukces.

Dochód pasywny

Dochód pasywny to okresowy dochód,
który uzyskujesz ciągle, nawet na długo po
zakończeniu wykonanej pracy. Sposobów na
uzyskanie dochodu pasywnego jest wiele. W przypadku sprzedaży bezpośredniej otrzymujesz prowizję od sprzedaży i działalności sponsoringowej obejmującej tych, którym sprzedajesz i sponsorujesz. LifePharm ma również dodatkową zaletę — kluczowy składnik pozwalający tworzyć długoterminowy dochód pasywny — poszukiwany, wysokiej jakości produkt w dobrej cenie „ulegający zużyciu”, który odbiorcy zamawiają ponownie każdego miesiąca.

Potencjał do wykorzystania

Każda odnosząca sukcesy osoba lub firma wykorzystuje zasadę dźwigni. W końcu doba ma jedynie 24 godziny bez względu na to, kim jesteś, gdzie mieszkasz i co robisz! Zdobycie umiejętności zarządzania czasem pozwoli Ci także korzystać z pewnej części wysiłków innych ludzi i znacząco zwiększać swój dochód i możliwość dysponowania czasem. Wraz z każdą osobą, którą nauczysz prowadzić tę działalność, podwajasz własny potencjał. I tak dalej. Teraz nie tylko Ty pracujesz w tym biznesie, ale wiele osób „podwaja” wysiłki, a Ty korzystasz także z ich działań.